Tyrol - Alpy Kitzbühelskie


Tyrol należy do najlepszych i najbardziej znanych regionów narciarskich w Europie. Goście mogą tu wybierać pomiędzy rodzimymi, spokojnymi ośrodkami z dużą ilością łagodnych tras, renomowanymi kurortami gdzie odbywają się zawody Pucharu Świata oraz lodowcami, gdzie można szusować do woli w promieniach ciepłego, wiosennego słońca. Dodatkowo ta część Austrii charakteryzuje się specyficzną kulturą, tradycjami i zwyczajami, które odróżniają ją od pozostałych regionów.

Alpy Kitzbühelskie to jedna z pereł Tyrolu i prawdziwy raj dla wszystkich amatorów białego szaleństwa. Czekają tu na Państwa renomowane ośrodki narciarskie, doskonale przygotowane trasy oraz niezwykła atmosfera zimowej zabawy.

Na granicy dwóch krajów związkowych Austrii - Tyrolu oraz Salzburga - utworzono jedno z największych na świecie zrzeszeń narciarskich. Na bazie karnetu AllStarCard wszyscy amatorzy jazdy po białym puchu mają możliwość szusowania w 10 regionach narciarskich! W jego skład wchodzą m. in. St. Johann, Kitzbühel, Skiwelt Wilder Kasier - Brixental, Wildschönau oraz Alpbachtal. Łącznie AllStarCard obejmuje swym zasięgiem aż 1087 km tras narciarskich! Poruszanie się między ośrodkami umożliwia nowoczesna sieć 356 wyciągów i gondol, a także liczne połączenia skibusów. Bogate zaplecze gastronomiczne oraz rekreacyjne pozwolą nawet najbardziej wymagającym narciarzom spędzić prawdziwie alpejski wypoczynek.
Tyrol - Alpy Kitzbühelskie na nartach Na narty do Austrii - Tyrol - Alpy Kitzbühelskie Narty w Austrii - Tyrol - Alpy Kitzbühelskie