Ziemia Salzburska


Ziemia Salzburska czyli tzw. Salzburgerland to raj dla wszystkich turystów, nie tylko entuzjastów sportów zimowych. Wszyscy odwiedzający mogą liczyć na wiele ciekawych propozycji aktywnego spędzenia czasu. Na turystów czekają tu takie atrakcje jak Park Narodowy Hohe Tawern, wodospady, groty Eisriesenwelt, czy renomowane ośrodki narciarskie jak Kaprun / Zell am See.

Głównym miastem jest Salzburg - miasto muzyki i Mozarta, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Rozmaitość zabytków oraz malownicze położenie czynią z miasta prawdziwą perełkę na mapie Austrii. Kraj Salzburski to obszar trzytysięczników, których jest tutaj ponad 100. To region malowniczych alpejskich osad, szczytów górskich, błękitnych jezior oraz miłych i gościnnych mieszkańców.

Z karnetem Salzburg Super Ski Card czeka na Państwa całe bogactwo narciarskich emocji. Karnet jest biletem wstępu na ponad 2,5 tys. km tras narciarskich połączonych siecią ok. 760 wyciągów. Czekają tu na Państwa 23 areny narciarskie, wśród nich ośrodki o światowej renomie, jak również mniejsze, kameralne stacje, idealne na spokojny, rodzinny wypoczynek lub początek narciarskiej przygody z udziałem dwóch desek. Ziemia Salzburska to propozycja na zimowy urlop w najlepszym wydaniu.
Ziemia Salzburska na nartach Na narty do Austrii - Ziemia Salzburska Narty w Austrii - Ziemia Salzburska